انواع-رنگ-کامپوزیت-دندان

کامپوزیت دندان اقساطی

After
Before
After
Before

کامپوزیت دندان اقساطی در تهران

دردندانپزشکی شبانه روزی سپیدار کامپوزیت دندان اقساطی در تهران با شرایط ویژه برای هموطنان عزیز ارائه می شود. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کامپوزیت دندان قسطی در تهران و مشاوره با دندانپزشک متخصص زیبایی با ما تماس بگیرید. همچنین در ادامه به بررسی شرایط کامپوزیت دندان قسطی پرداخته ایم.

درمان های زیبایی کامپوزیت و لمینیت منتها اقساط متناسب با شرایط بیماران عزیزمون در نظر گرفته می شود.09106498126

کامپوزیت دندان اقساطی
کامپوزیت دندان قسطی در تهران
کامپوزیت دندان قسطی در شرق تهران
کامپوزیت دندان قسطی تهران
کامپوزیت دندان قسطی دندانپزشکی سپیدار

هزینه کامپوزیت دندان اقساطی

هزینه کامپوزیت دندان قسطی در تهران در کلینیک های مختلف متفاوت است و بستگی به عوامل مختلفی دارد که در ادامه ذکر شده اند:

 1. تعداد دندان‌هایی که نیاز به کامپوزیت دارند: هزینه کامپوزیت دندان قسطی درتهران معمولاً بر اساس تعداد دندان‌هایی که نیاز به ترمیم دارند تعیین می‌شود. هر چه تعداد دندان‌های مورد نیاز بیشتر باشد، هزینه بیشتری پرداخت می‌شود.
 2. موقعیت و اندازه عیب دندان: هزینه کامپوزیت دندان همچنین بستگی به اندازه و موقعیت عیب دندان دارد. عیوب بزرگتر و پیچیده‌تر ممکن است نیاز به مراحل بیشتری در درمان داشته باشند و هزینه بیشتری را به همراه داشته باشند.
 3. متریال استفاده شده: هزینه کامپوزیت دندان نیز به نوع متریال استفاده شده برای ترمیم دندان بستگی دارد. متریال‌های با کیفیت بالا و مدرن تر عموماً هزینه بیشتری دارند.
 4. محل و قدرت مالی کلینیک یا مطب دندانپزشکی: هزینه کامپوزیت دندان ممکن است تحت تأثیر قوانین بازار و محل قرار گیری کلینیک یا مطب دندانپزشکی باشد. در مناطقی با هزینه‌های بالا، هزینه کامپوزیت دندان قسطی نیز معمولاً بالاتر است.
 5. تجربه و مهارت پزشک: پزشکان با تجربه و مهارت بالا معمولاً برای خدمات خود هزینه بیشتری دریافت می‌کنند. در نتیجه، هزینه کامپوزیت دندان ممکن است بستگی به تجربه و مهارت پزشک داشته باشد.
مطالب بیشتر
معایب لمینت دندان
انواع-رنگ-کامپوزیت-دندان

شرایط پرداخت هزینه کامپوزیت اقساطی

شرایط پرداخت قسطی برای کامپوزیت دندان ممکن است بر اساس سیاست‌ها و قوانین هر مطب یا کلینیک دندانپزشکی متفاوت باشد. اما در کل، برخی از شرایط و عواملی که ممکن است در نظر گرفته شوند عبارتند از:

 1. اعتبار و قابلیت پرداخت: برای انجام کامپوزیت دندان قسطی، ممکن است نیاز به ارائه مدارک مالی یا اعتباری داشته باشید تا نشان دهید قادر به پرداخت قسط‌ها هستید. مثلاً باید بتوانید چک یا سند بانکی را به عنوان تضمین پرداخت ارائه دهید.
 2. بررسی اعتبار: ممکن است مطب یا کلینیک قصد داشته باشد اعتبار شما را بررسی کند، مانند بررسی سابقه اعتباری یا بررسی وضعیت اقتصادی شما.
 3. قرارداد مالی: قبل از شروع درمان، ممکن است شما و مطب یا کلینیک قراردادی امضا کنید که شرایط پرداخت را تعیین می‌کند، از جمله مبلغ پیش پرداخت، مبلغ هر قسط، تعداد اقساط و تاریخ پرداخت هر قسط.
 4. جریمه تاخیر در پرداخت: در قرارداد ممکن است تعیین شود که در صورت تأخیر در پرداخت قسط‌ها، جریمه‌ای به شما تعلق می‌گیرد.
 5. مسئولیت‌ها و تعهدات: در قرارداد ممکن است شرایط و تعهداتی در مورد نگهداری و حفاظت از ترمیمات کامپوزیت دندانی وجود داشته باشد. به عنوان مثال، شما ممکن است موظف شوید هنگام استفاده از مسواک مناسب و مراقبت‌های دندانی صورت بدهید تا از دوام کامپوزیت دندانی حفاظت کنید.

درمان های زیبایی کامپوزیت و لمینیت منتها اقساط متناسب با شرایط بیماران عزیزمون در نظر گرفته می شود.09106498126

قیمت کامپوزیت ونیر دندان 1402 ( اقساطی )

 • گر قصد درمان زیبایی دندانهای خود را داشته باشید، حتما اسم کامپوزیت را شنیده اید. کامپوزیت دندان یک درمان زیبایی می باشد. با ما همراه باشید تا به بررسی کامل قیمت کامپوزیت دندان در سال 1402 بپردازیم.
مطالب بیشتر
قیمت کامپوزیت دندان۱۴٠۳ قسطی | کامپوزیت ips

در دندانپزشکی سپیدار طرح کامپوزیت دندان قسطی را قرارداده ایم تا بتوانید با بهترین شرایط از بهترین کامپوزیت دندان ها بهره مند شوید.

ساخت لبخند زیبا و جذاب

شما به کمک کامپوزیت دندان ونیر می توانید لبخندی زیبا داشته باشید. افرادی که دارای دندان های بد رنگ، یا دندان های  فاصله دار و یا برخی دندان های نامرتبی دارند، می توانند از این درمان استفاده کنند.

هزینه مناسب کامپوزیت

کامپوزیت ها هزینه کمتری نسبت به لمینت های سرامیکی دارند.قیکت کامپوزیت مناسبتر است.

درمان تک جلسه ای

از مزایای مهم کامپوزیت ونیر ها این است که طی یک جلسه یا دو جلسه به طور کامل انجام می شوند و نیازی به روکش های موقت ندارند و قیمت کامپوزیت کمتر است. در لمینت های سرامیکی ابتدا دندان های شما را تراش می دهند و از آن ها قالب میگیرند . تا زمان آماده شدن لمینت ها شما می توانید از روکش های موقت استفاده کنید.

برگشت پذیر بودن

به دلیل اینکه کمترین تغییر روی دندان های طبیعی شما روی دندان های شما اعمال می شود، شما به سادگی میتوانید کامپوزیت ونیر ها را بردارید.

امکان انتخاب رنگ توسط بیمار

بیمار می تواند با مشورت با اطرافیان و دکتر، رنگ مناسب برای قیمت کامپوزیت  خود را انتخاب کند.

جهت مشاور و ویزیت رایگان با شماره تماس 09106498126میتواتید تماس و با در واتساپ بصورت مستقیم با دندانپرشک  در ارتباط باشید.

Rate this post

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *